מכשיר כושר לאימון ברטט לעמוד הבית לעמוד הבית русский לעמוד הבית

הרזיה וחיטוב ברטט רפואה ושיקום בעזרת רטט כושר וספורט על מכשיר רטט איכות חיים ורטט תרגילי כושר ואימוני רטט מחקרים ומאמרים על מכשירי רטט בעתונות לקוחות נסיעת מבחן הזמנה אודות יצירת קשר Dream Healther

Dream Healther רטט ורעידות

נערה חטובה עם גוף מוצק עומדת על מכשיר Dream Healther

רטט בעיתונות

מהו Dream Healther?

Dream Healther MM-7500 הוא מכשיר אימון בשיטת רטט כלל-גופי המהווה חלופה אולטימטיבית לפעילות גופנית מכל סוג ולכל מטרה.

הוא מכשיר מולטי-פונקציונאלי המיועד להורדה במשקל וחיטוב הגוף, לשמירה על כושר ואימוני ספורט, לטיפול ושיקום של בעיות פיזיולוגיות ורפואיות מסוגים שונים, לתרפיה ושחרור גופני ונפשי ולשיפור איכות החיים של המתאמן.


סודות ההצלחה של Dream Healther להשגת גוף מושלם

Dream Healther מבוסס על פטנט ייחודי רשום בארה"ב, שהוא אפליקציה חדשנית וראשונה מסוגה בעולם של טכנולוגיית Lipolysis vibration.

בשונה ממכשירים אחרים המייצרים תנועת רטט חד-ממדית אנכית (תנודה מעלה-מטה), Dream Healther מבוסס על מנגנון ייחודי המורכב משני רציפים נפרדים לכל רגל, ומייצר במקביל לתנודה האנכית, גם תנודה אופקית (מצד לצד) בין שני צידי הגוף לסירוגין.

סוד ההצלחה של Dream Healther

מכשיר הרטט שנבחר ע"י מאמני תוכנית לרדת בגדול
כחלק מתוכנית ההרזיה של המתמודדים

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.

אימון רטט והרזיה

הרטט הכלל גופי הוא כלי נפלא להשגת תוצאות נהדרות עם מטרות קצרות טווח והן עם ראייה לטווח רחוק.... תכניות (לירידה במשקל) משיגות בדרך כלל ירידה של כ –10% משומן הגוף תוך 6 שבועות. התוצאות ללקוחות המתמקדים בירידה במשקל משיגות ירידה של עד 10 ק"ג לערך באותה תקופת זמן.... לא זו בלבד שהרטט הכלל-גופי הוא כלי נהדר לחיוב הגוף, הוא מבטיח בנוסף לעיצוב הגוף הנראה לעין, גם חיזוק הגוף ותפקודו, מה שמעניק שיפור באיכות החיים, כמו גם את ההזדמנות לשינוי דרמטי באורח החיים".

סוד ההצלחה של Dream Healther

K.E. Web Design

עדי מאיר - שיווק בלעדי של מכשירי Dream Healther
ברודצקי 43, רמת אביב, טל' 03-6700995, info@DreamHealther.co.il

© כל הזכויות שמורות עדי מאיר
ניווט באתר